Languages :
ENG
GER
TR
Karaburun Konak Otel

Karaburun Konak Hotel is located in Karaburun district of İzmir Provinde, a holiday destination with growing popularity that is known for its untain and clean beaches. Karaburun is located 100 km from Central Izmir, 75 km from Çeşme, 120 km from the Ancient Ephesus Ruins and 140 km from Kuşadası.

 

Sevgili Misafirlerimiz

Sizler gibi biz de normalleşebilmekten, dostlarımıza, işimize ve hayatımıza geri dönebilmekten dolayı çok memnunuz, tabi yeni koşullara uyarak. Sizleri kısaca otelimizde aldığımız COVID-19 tedbirleri hususunda bilgilendirmek isteriz. Tedbir planımızı ilgili bakanlıkların ve bilim insanlarının uyarılarını dikkate alınarak hazırladık.

» Çalışanlara COVID-19 eğitimi verilmiştir. Temassız ölçüm cihazı ile her gün ateş kontrolu yapılmaktadır. Personel maske ile çalışacaktır, temizlik ve servis esnasında eldiven takılması da zorunludur.

» Otele girişte misafirlerin ateşleri ölçülecek ve son 14 gün içerisinde COVID-19 şüphesi oluşturacak bir seyahat veya aktivite gerçekleştirip gerçekleştirmedikleri sorulacaktır.

» Maske, eldiven, ve ağızla temas eden ürünleri atık kutularına atmanızı rica ediyoruz.

» Otel doluluk oranı sosyal mesafeyi kolaylaştırmak için %75 üzerine çıkmayacaktır. Odalar en az 12 saat boş bırakılıp, dezenfekte edilip, havalandırıldıktan sonra sizlere verilecektir. Bütün yüzeyler, kumandalar, televizyon, buzdolabı vs. de dahil olmak üzere temizlenecektir. Gündelik temizlik misafirlerimizin onayı alınmadan yapılmayacaktır

» Kişisel kullanım için temin edilen tekstil malzemeleri yüksek ısıda yıkanmakta ve sonrasında kurutucu da kurutulmaktadır. Odalardaki havlular paketli bir şekilde teslim edilecektir.

» • Otel içerisinde 3 ayrı noktada el dezenfektanı kutuları bulunmaktadır. Oteldeki açık yüzeyler, trabzanlar, kapı kolları, el dezenfektanı ve atık kutuları vs. gün içerisinde düzenli olarak dezenfekte edilecektir. Iç mekanlar düzenli olarak havalandırılacaktır. Otele ürün girişi misafirlerin kullanmadığı bir kapıdan yapılacak, poşet ve ambalajlar mümkün olduğunca otel dışında bırakılacaktır.

» Mutfağa giriş çıkışları minimuma indirmek için bazı önemler aldık. Sabah kahvaltısı artık masaya servis edilecek. Akşam yemeği için de yarım pansiyon sistemine geçmiş bulunuyoruz. Yemek düzeni sosyal mesafeye uygun olarak ayarlanmıştır. Boşalan masa hemen dezenfekte edilecektir. Peçetelik, tuzluk ve karabiberlikler de her kullanımdan sonra temizlenecektir.

» Önlemler dahilinde alkollü ve alkolsüz içecekler mümkünse şişeli verilecektir. Plajda sıcak içecek servisi tek kullanımlık bardakta yapılacaktır. İskeleye servis kısıtlı bir şekilde yapılacaktır.

» Mutfaktaki açık yüzeyler gün içerisinde en az 3 kere veya daha sık dezenfekte edilecektir.

» Plaj ve havuz kullanımında sosyal mesafeye uyulacak, şezlong aralıkları ona göre ayarlanacaktır. Havuz suyunun PH ve klor değeri günde iki kere ölçülecek ve kayıt altında tutulacaktır. Havuz temizliği gündelik olarak yapılacaktır.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için biz çok çalıştık, eğer sizler de bize destek olursanız 2020 yazını güzel anılar, yeni dostluklar ve mutluluklar biriktirmiş olarak tamamlayabiliriz.

Ayten ve Veli Korkmaz

Location

Karaburun Konak Hotel is located in Karaburun district of İzmir Provinde, a holiday destination with growing popularity that is known for its untain and clean beaches. Karaburun is located 100 km from Central Izmir, 75 km from Çeşme, 120 km from the Ancient Ephesus Ruins and 140 km from Kuşadası.

 

Contact US
Address  :  İskele Mahallesi Kuyucak Caddesi No:156
Karaburun-İZMİR
Phone Numbers  :  +90 232 731 26 54 (land phone)
Telefaks:  :  0232 731 26 55
Ayten Korkmaz  :  009 0533 439 14 24
Veli Korkmaz  :  009 0552 375 91 31
Email  :  karaburunkonak@gmail.com
Design by WEBPEK