Languages :
ENG
GER
TR
Aktiviteler

Karaburun Yarımadası,Alternatif turizm açısından gerçekten bulunmaz olanaklara sahiptir. Bunlar arasında: Doğa ve kültür gezileri, dalış sporları alanında bilinen bir merkezdir. Hizmet veren 4 adet dalış okulu mevcuttur.

Karaburun Konak Otelin kendisine ait yüzme havuzu, özel plaj alanı ya da özel iskelesinde sakin ve huzurlu saatlar geçirebilir, otelin ücretsiz kano hizmetinden faydalabilir, dışardan kiralanması mümkün olan tekne ile plaj ve Büyük Ada arasında turlayabilirsiniz. Plaj cafe de tavla,okey ya da kağıt oynayarak  zaman geçirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konum

Karaburun Konak Otel, bozulmamış doğası, eşsiz kliması ve temiz deniziyle bir doğa cenneti  olan Karaburun’un, İğdealtı Plajı’ndadır. Karaburun Konak, İzmir’e 100, Çeşme’ye  75 , Selçuk ilçesi Efes Antik Kalıntılarına 120 km ve Kuşadası turizm merkezine 140 km uzaklıkta yer almaktadır.Otel Karaburun merkeze ise sadece 1,5 km.mesafededir. Tesis, 1500 m2 arsa içinde 23 odadan oluşan kapasiteye sahiptir. Berrak ve temiz  denizi ve  çakıllı sahili ile misafirlerimizi bekleyen İğdeler Altı Plajın’da otelimize ait cafe alanı ve iskelesiyle  size tüm gün huzurlu atmosfer sağlayacaktır. Otelin yüzme havuzu da tatilinize ayrı bir renk katacaktır. Odalarda; Klima,duş & WC ,LCD TV,uydu yayını, boy aynası, saç kurutma makinası, ücretsiz Wi-fi standart olarak sunulmaktadır. Aile ve deniz manzaralı standart oda tiplerinde minibar mevcut olup tüm odalarda balkon ya da teras bulunmaktadır.

İletişim
Adres  :  İskele Mahallesi Kuyucak Caddesi No:156
Karaburun-İZMİR
Telefon  :  0232 731 26 54
Telefaks  :  0232 731 26 55
Ayten Korkmaz  :  0533 439 14 24
Veli Korkmaz  :  0552 375 91 31
Email  :  karaburunkonak@gmail.com
Design by WEBPEK